SCOREBOARD
Friday 10/20
ZOOST at
PUNISHERS
7-5 FINAL
Friday 10/20
FLYERS at
EAGLES
2-3 FINAL
Friday 10/20
ICE HAZARDS at
PRIVATEERS
3-6 FINAL
Saturday 10/21
G FORCE at
NIGHT TRAIN
4-5 FINAL
Saturday 10/21
ZOOST at
PUCKERS
9-7 FINAL
Saturday 10/21
BISON at
GHOSTERS
5-2 FINAL
Saturday 10/21
HAWKS at
CENTENNIALS
9:15 PM
Saturday 10/21
STONECUTTERS at
MAMMOTH
3-4 FINAL
Saturday 10/21
VICTORIOUS SERCET at
TROOPERS
3-3 FINAL
Saturday 10/21
RUSTLERS at
KINGS
2-4 FINAL
Saturday 10/21
BEAST at
FURY
6-10 FINAL
Saturday 10/21
SABRECATS at
HAWKMEN
3-5 FINAL
Saturday 10/21
SLASHERS at
CHIEFS
10:45 PM
Saturday 10/21
LIGHTNING STRIKE at
RUSTY BLADES
11:15 PM
Saturday 10/21
VIKINGS at
KNIGHTS
8-1 FINAL
Saturday 10/21
SPRINGBANK COWS at
BEAVERS
6-3 FINAL
Sunday 10/22
ICE DAWGS at
PHANTOMS
4:45 PM
Sunday 10/22
SPEEDY BRAKE at
PITBULLS
6:15 PM
Sunday 10/22
REBELS at
THRASHERS
7:45 PM
Sunday 10/22
MIGHTY PEKING DUCKS at
BISON
8:45 PM
Sunday 10/22
ICE HAZARDS at
CRIPPLED RAMS
9:00 PM
Sunday 10/22
PUNISHERS at
BLADES
9:15 PM
Sunday 10/22
PRIVATEERS at
GHOSTERS
9:30 PM
Sunday 10/22
CROWN ROYALS at
HAWKS
10:15 PM
Sunday 10/22
G FORCE at
DARK KNIGHTS
10:30 PM
Sunday 10/22
SPARTANS at
CRUNCH
10:30 PM
Sunday 10/22
TOP DRAFTS at
HEAT
10:30 PM
Sunday 10/22
VICTORIOUS SERCET at
RAZORBACKS
10:30 PM
Sunday 10/22
DEKES OF HAZZARD at
HONEY BADGERS
10:45 PM
Sunday 10/22
REDRUM at
VIPERS TOO
10:45 PM
Sunday 10/22
CENTENNIALS at
VIPERS
11:00 PM
Monday 10/23
#2 at
HURRICANES
9:45 PM
Monday 10/23
SPEEDY BRAKE at
ICE DAWGS
10:30 PM
Monday 10/23
TROOPERS at
KINGS
10:30 PM
Tuesday 10/24
INFINITY at
PHOENIX
9:15 PM
Tuesday 10/24
SPRINGBANK COWS at
SLASHERS
9:45 PM
Tuesday 10/24
VICTORIOUS SERCET at
RAZORBACKS
10:45 PM
HNA LINKS
ONLINE REGISTRATION
STORE
CHAMPIONSHIPS
HOCKEY SCHOOL
TOURNAMENTS
CONTACT US
FALL/WINTER LEAGUES
SPRING/SUMMER LEAGUES
TOURNAMENTS
Select seasons >>>
MAIN SCHEDULE OFFICIALS SCHEDULE

JAN FEB MAR APR MAY JUN JUL AUG SEP OCT NOV DEC
Printable Version| Master/Export to Calendar
Select a team or division >>
Set above team/division as default? 
Group by Game Type?
  DATE TIME AWAY   HOME   LOC
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
4:45P Zoost
(Division 04 Neddow)
7 OT Blades
(Division 04 Neddow)
6 WMP
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
6:15P Springbank Cows
(Division 05 Norrish)
5 OT Rusty Blades
(Division 05 Norrish)
1 WMP
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
6:45P Thrashers
(Division 06 Brack)
0 Punishers
(Division 04 Neddow)
9 OT Brentwood Sportsplex
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
7:45P Eagles
(Division 05 Norrish)
5 Flying Pints
(Division 04 Neddow)
8 OT WMP
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
9:00P Crunch
(Division 09 Hokanson)
6 Crippled Rams
(Division 08 KNEZ)
10 OT NESS
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
9:15P Dark Knights
(Division 07 Blondin)
10 OT Ice Hazards
(Division 08 KNEZ)
3 Fairview
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
9:15P Bison
(Division 08 KNEZ)
7 OT Crown Royals
(Division 07 Blondin)
5 NESS
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
9:30P Vipers
(Division 07 Blondin)
5 OT Vikings
(Division 09 Hokanson)
5 OT CHES
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:30P Razorbacks
(Division 11 Patrick)
4 Kings
(Division 11 Patrick)
6 OT Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:30P MsConduct
(00 Women: MALONEY)
2 OT Wolverines
(01 Women: Gain)
1 Flames Community Arenas
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:30P Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
4 North Stars
(Division 10 JACKSON)
6 NESS
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:30P Westside Playas
(Division 11 Patrick)
1 Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
3 OT Thorncliffe
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:45P Beast
(Division 10 JACKSON)
7 OT Rustlers
(Division 11 Patrick)
2 Fairview
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:45P Mammoth
(Division 10 JACKSON)
3 OT Fury
(Division 10 JACKSON)
1 NESS
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
10:45P Norsemen
(Division 12 Nelson)
1 Top Drafts
(Division 12 Nelson)
4 OT WMP
RS
Sun, Oct. 1 Boxscore
11:00P Vipers Too
(Division 12 Nelson)
7 Heat
(Division 12 Nelson)
10 OT CHES
RS
Mon, Oct. 2 Boxscore
9:45P Knights
(Division 09 Hokanson)
5 Sabrecats
(Division 09 Hokanson)
5 NESS
RS
Mon, Oct. 2 Boxscore
10:30P Lightning Strike
(Division 05 Norrish)
2 Blades
(Division 04 Neddow)
7 OT Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Mon, Oct. 2 Boxscore
10:30P Royals
(01 Women: Gain)
2 OT Thunder
(01 Women: Gain)
1 Thorncliffe
RS
Tue, Oct. 3 Boxscore
9:15P Phoenix
(00 Women: MALONEY)
3 OT Nighthawks
(00 Women: MALONEY)
1 NESS
RS
Tue, Oct. 3 Boxscore
9:45P Ghosters
(Division 08 KNEZ)
6 OT Pound Town Express
(Division 10 JACKSON)
3 Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 3 Boxscore
10:45P Punishers
(Division 04 Neddow)
6 OT Rusty Blades
(Division 05 Norrish)
4 NESS
RS
Wed, Oct. 4 Boxscore
9:00P Hawkmen
(Division 09 Hokanson)
7 OT Spartans
(Division 09 Hokanson)
5 Bowness Sportsplex
RS
Wed, Oct. 4 Boxscore
10:30P Zoost
(Division 04 Neddow)
5 OT Flying Pints
(Division 04 Neddow)
4 Bowness Sportsplex
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
9:00P Wolverines
(01 Women: Gain)
1 OT Royals
(01 Women: Gain)
0 NESS
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
9:30P Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
2 Centennials
(Division 07 Blondin)
7 OT CHES
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
9:30P Crunch
(Division 09 Hokanson)
3 Privateers
(Division 08 KNEZ)
5 OT NESS
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
10:30P Speedy Brake
(Division 06 Brack)
6 OT Rebels
(Division 06 Brack)
3 NESS
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
10:30P Beavers
(Division 05 Norrish)
5 OT Chiefs
(Division 05 Norrish)
5 OT Vivo (Formerly Cardel)
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
11:00P Pitbulls
(Division 06 Brack)
8 OT Night Train
(Division 07 Blondin)
5 CHES
RS
Thu, Oct. 5 Boxscore
11:00P Slashers
(Division 05 Norrish)
7 OT Ice Dawgs
(Division 06 Brack)
6 NESS
RS
Fri, Oct. 6 Boxscore
9:15P Royals
(01 Women: Gain)
2 OT Thunder
(01 Women: Gain)
0 ECTA
RS
Fri, Oct. 6 Boxscore
10:00P Zoost
(Division 04 Neddow)
7 OT Eagles
(Division 05 Norrish)
5 NESS
RS
Fri, Oct. 6 Boxscore
10:30P Puckers
(Division 04 Neddow)
12 OT Springbank Cows
(Division 05 Norrish)
5 Bowness Sportsplex
RS
Fri, Oct. 6 Boxscore
10:30P Flyers
(Division 05 Norrish)
10 OT Thrashers
(Division 06 Brack)
5 Vivo (Formerly Cardel)
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
8:15P Fury
(Division 10 JACKSON)
7 OT Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
5 CHES
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
8:15P Beast
(Division 10 JACKSON)
2 North Stars
(Division 10 JACKSON)
11 OT NESS
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
8:30P Thunder
(01 Women: Gain)
1 MsConduct
(00 Women: MALONEY)
7 OT ECTA
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
8:45P Mammoth
(Division 10 JACKSON)
11 OT Rustlers
(Division 11 Patrick)
3 Thorncliffe
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
9:15P Ice Dawgs
(Division 06 Brack)
9 OT Rebels
(Division 06 Brack)
2 CHES
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
9:45P Kings
(Division 11 Patrick)
4 Westside Playas
(Division 11 Patrick)
10 OT CHES
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
9:45P Heat
(Division 12 Nelson)
6 OT Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
3 Fairview
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
9:45P Razorbacks
(Division 11 Patrick)
4 Vipers Too
(Division 12 Nelson)
5 OT NESS
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
10:00P Night Train
(Division 07 Blondin)
5 Speedy Brake
(Division 06 Brack)
12 OT CROWFOOT YMCA
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
10:00P Pitbulls
(Division 06 Brack)
5 Slashers
(Division 05 Norrish)
7 OT ECTA
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
10:15P Honey Badgers
(Division 12 Nelson)
2 Troopers
(Division 11 Patrick)
8 OT Thorncliffe
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
10:30P RedRum
(Division 12 Nelson)
5 OT Dekes Of Hazzard
(Division 12 Nelson)
3 Huntington Hills
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
10:45P Privateers
(Division 08 KNEZ)
3 OT Vikings
(Division 09 Hokanson)
0 CHES
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
11:15P Crippled Rams
(Division 08 KNEZ)
6 OT Bison
(Division 08 KNEZ)
0 CHES
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
11:15P Centennials
(Division 07 Blondin)
4 Crown Royals
(Division 07 Blondin)
10 OT Fairview
RS
Sat, Oct. 7 Boxscore
11:15P Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
2 Vipers
(Division 07 Blondin)
4 OT NESS
RS
Mon, Oct. 9 Boxscore
9:45P G Force
(Division 07 Blondin)
2 Phantoms
(Division 06 Brack)
6 OT Brentwood Sportsplex
RS
Mon, Oct. 9 Boxscore
10:30P Hawks
(Division 07 Blondin)
7 OT Ice Hazards
(Division 08 KNEZ)
4 Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Mon, Oct. 9 Boxscore
10:30P Infinity
(00 Women: MALONEY)
1 Frozen Snappers
(00 Women: MALONEY)
2 OT Thorncliffe
RS
Tue, Oct. 10 Boxscore
9:15P MsConduct
(00 Women: MALONEY)
3 OT Wolverines
(01 Women: Gain)
1 NESS
RS
Tue, Oct. 10 Boxscore
9:45P Eagles
(Division 05 Norrish)
3 Lightning Strike
(Division 05 Norrish)
5 OT Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 10 Boxscore
10:45P Mammoth
(Division 10 JACKSON)
7 Beast
(Division 10 JACKSON)
4 NESS
RS
Wed, Oct. 11 Boxscore
9:00P Blades
(Division 04 Neddow)
5 Flying Pints
(Division 04 Neddow)
5 Bowness Sportsplex
RS
Wed, Oct. 11 Boxscore
10:30P North Stars
(Division 10 JACKSON)
4 Fury
(Division 10 JACKSON)
6 Bowness Sportsplex
RS
Thu, Oct. 12 Boxscore
9:30P Vipers Too
(Division 12 Nelson)
3 Honey Badgers
(Division 12 Nelson)
5 CHES
RS
Thu, Oct. 12 Boxscore
10:30P Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
4 Kings
(Division 11 Patrick)
3 Vivo (Formerly Cardel)
RS
Thu, Oct. 12 Boxscore
11:00P Razorbacks
(Division 11 Patrick)
2 Rustlers
(Division 11 Patrick)
2 CHES
RS
Fri, Oct. 13 Boxscore
9:00P Norsemen
(Division 12 Nelson)
2 Vipers Too
(Division 12 Nelson)
10 Bowness Sportsplex
RS
Fri, Oct. 13 Boxscore
9:15P Infinity
(00 Women: MALONEY)
6 OT Nighthawks
(00 Women: MALONEY)
0 ECTA
RS
Fri, Oct. 13 Boxscore
10:30P Pound Town Express
(Division 10 JACKSON)
4 Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
3 Bowness Sportsplex
RS
Fri, Oct. 13 Boxscore
10:30P Westside Playas
(Division 11 Patrick)
7 Troopers
(Division 11 Patrick)
1 Vivo (Formerly Cardel)
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
8:15P Top Drafts
(Division 12 Nelson)
5 Dekes Of Hazzard
(Division 12 Nelson)
6 CHES
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
8:30P Heat
(Division 12 Nelson)
4 RedRum
(Division 12 Nelson)
3 ECTA
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
9:15P Slashers
(Division 05 Norrish)
9 Eagles
(Division 05 Norrish)
5 CHES
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
9:45P Rusty Blades
(Division 05 Norrish)
2 Flyers
(Division 05 Norrish)
4 CHES
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
9:45P Chiefs
(Division 05 Norrish)
6 Springbank Cows
(Division 05 Norrish)
4 Fairview
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
10:00P Rustlers
(Division 11 Patrick)
6 Troopers
(Division 11 Patrick)
10 CROWFOOT YMCA
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
10:00P Lightning Strike
(Division 05 Norrish)
9 Beavers
(Division 05 Norrish)
1 ECTA
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
10:30P Punishers
(Division 04 Neddow)
6 Flying Pints
(Division 04 Neddow)
6 Huntington Hills
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
10:45P Spartans
(Division 09 Hokanson)
6 Sabrecats
(Division 09 Hokanson)
9 CHES
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
11:15P Knights
(Division 09 Hokanson)
1 Crunch
(Division 09 Hokanson)
8 CHES
RS
Sat, Oct. 14 Boxscore
11:15P Vikings
(Division 09 Hokanson)
4 Hawkmen
(Division 09 Hokanson)
6 Fairview
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
4:45P Ice Hazards
(Division 08 KNEZ)
5 Ghosters
(Division 08 KNEZ)
3 WMP
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
6:15P Privateers
(Division 08 KNEZ)
0 Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
6 WMP
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
6:45P Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
4 Westside Playas
(Division 11 Patrick)
5 Brentwood Sportsplex
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
7:45P Crippled Rams
(Division 08 KNEZ)
3 Bison
(Division 08 KNEZ)
5 WMP
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
9:00P Kings
(Division 11 Patrick)
2 Razorbacks
(Division 11 Patrick)
6 NESS
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
9:15P North Stars
(Division 10 JACKSON)
7 Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
8 Fairview
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
9:15P Beast
(Division 10 JACKSON)
6 Pound Town Express
(Division 10 JACKSON)
5 NESS
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
9:30P Fury
(Division 10 JACKSON)
7 Mammoth
(Division 10 JACKSON)
6 CHES
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:30P Crown Royals
(Division 07 Blondin)
4 G Force
(Division 07 Blondin)
6 Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:30P MsConduct
(00 Women: MALONEY)
2 OT Royals
(01 Women: Gain)
0 Flames Community Arenas
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:30P Thrashers
(Division 06 Brack)
2 Speedy Brake
(Division 06 Brack)
4 NESS
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:30P Rebels
(Division 06 Brack)
11 Phantoms
(Division 06 Brack)
4 Thorncliffe
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:45P Vipers
(Division 07 Blondin)
4 Night Train
(Division 07 Blondin)
9 Fairview
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:45P Pitbulls
(Division 06 Brack)
2 Ice Dawgs
(Division 06 Brack)
3 NESS
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
10:45P Centennials
(Division 07 Blondin)
1 Dark Knights
(Division 07 Blondin)
1 WMP
RS
Sun, Oct. 15 Boxscore
11:00P Puckers
(Division 04 Neddow)
5 OT Blades
(Division 04 Neddow)
4 CHES
EX
Mon, Oct. 16
9:45P ##1   Hurricanes
(Beginner - Hepburn)
  NESS
RS
Mon, Oct. 16 Boxscore
10:30P Dekes Of Hazzard
(Division 12 Nelson)
4 RedRum
(Division 12 Nelson)
8 Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Mon, Oct. 16 Boxscore
10:30P Thunder
(01 Women: Gain)
0 Wolverines
(01 Women: Gain)
5 OT Thorncliffe
RS
Tue, Oct. 17 Boxscore
8:45P Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
3 Troopers
(Division 11 Patrick)
4 NESS
RS
Tue, Oct. 17 Boxscore
9:45P Knights
(Division 09 Hokanson)
6 Spartans
(Division 09 Hokanson)
5 Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 17 Boxscore
10:15P Flying Pints
(Division 04 Neddow)
4 Zoost
(Division 04 Neddow)
6 NESS
RS
Wed, Oct. 18 Boxscore
9:00P Crunch
(Division 09 Hokanson)
3 Hawkmen
(Division 09 Hokanson)
5 Bowness Sportsplex
RS
Wed, Oct. 18 Boxscore
10:30P Honey Badgers
(Division 12 Nelson)
1 Heat
(Division 12 Nelson)
10 Bowness Sportsplex
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
9:00P Crown Royals
(Division 07 Blondin)
5 Hawks
(Division 07 Blondin)
3 NESS
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
9:30P Dark Knights
(Division 07 Blondin)
5 Vipers
(Division 07 Blondin)
2 CHES
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
9:30P Sabrecats
(Division 09 Hokanson)
8 Vikings
(Division 09 Hokanson)
5 NESS
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
10:30P Norsemen
(Division 12 Nelson)
3 OT Top Drafts
(Division 12 Nelson)
2 NESS
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
10:30P Phoenix
(00 Women: MALONEY)
3 OT Frozen Snappers
(00 Women: MALONEY)
0 Vivo (Formerly Cardel)
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
11:00P Crippled Rams
(Division 08 KNEZ)
3 Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
3 CHES
RS
Thu, Oct. 19 Boxscore
11:00P Bison
(Division 08 KNEZ)
2 Ghosters
(Division 08 KNEZ)
4 NESS
RS
Fri, Oct. 20 Boxscore
9:15P Zoost
(Division 04 Neddow)
7 Punishers
(Division 04 Neddow)
5 ECTA
RS
Fri, Oct. 20 Boxscore
10:00P Razorbacks
(Division 11 Patrick)
2 Westside Playas
(Division 11 Patrick)
4 NESS
RS
Fri, Oct. 20 Boxscore
10:30P Flyers
(Division 05 Norrish)
2 Eagles
(Division 05 Norrish)
3 Bowness Sportsplex
RS
Fri, Oct. 20 Boxscore
10:30P Ice Hazards
(Division 08 KNEZ)
3 Privateers
(Division 08 KNEZ)
6 Vivo (Formerly Cardel)
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
8:15P G Force
(Division 07 Blondin)
4 Night Train
(Division 07 Blondin)
5 CHES
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
8:15P Zoost
(Division 04 Neddow)
9 Puckers
(Division 04 Neddow)
7 NESS
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
8:30P Bison
(Division 08 KNEZ)
5 Ghosters
(Division 08 KNEZ)
2 ECTA
RS
Sat, Oct. 21
9:15P Hawks
(Division 07 Blondin)
  Centennials
(Division 07 Blondin)
  CHES
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
9:45P Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
3 Mammoth
(Division 10 JACKSON)
4 CHES
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
9:45P Rustlers
(Division 11 Patrick)
2 Kings
(Division 11 Patrick)
4 Fairview
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
9:45P Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
3 Troopers
(Division 11 Patrick)
3 NESS
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
10:00P Beast
(Division 10 JACKSON)
6 Fury
(Division 10 JACKSON)
10 CROWFOOT YMCA
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
10:00P Pound Town Express
(Division 10 JACKSON)
3 North Stars
(Division 10 JACKSON)
4 ECTA
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
10:30P Sabrecats
(Division 09 Hokanson)
3 Hawkmen
(Division 09 Hokanson)
5 Huntington Hills
RS
Sat, Oct. 21
10:45P Slashers
(Division 05 Norrish)
  Chiefs
(Division 05 Norrish)
  CHES
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
11:15P Springbank Cows
(Division 05 Norrish)
6 Beavers
(Division 05 Norrish)
3 CHES
RS
Sat, Oct. 21 Boxscore
11:15P Vikings
(Division 09 Hokanson)
8 Knights
(Division 09 Hokanson)
1 Fairview
RS
Sat, Oct. 21
11:15P Lightning Strike
(Division 05 Norrish)
  Rusty Blades
(Division 05 Norrish)
  NESS
RS
Sun, Oct. 22
4:45P Ice Dawgs
(Division 06 Brack)
  Phantoms
(Division 06 Brack)
  WMP
RS
Sun, Oct. 22
6:15P Speedy Brake
(Division 06 Brack)
  Pitbulls
(Division 06 Brack)
  WMP
RS
Sun, Oct. 22
7:45P Rebels
(Division 06 Brack)
  Thrashers
(Division 06 Brack)
  WMP
RS
Sun, Oct. 22
8:45P Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
  Bison
(Division 08 KNEZ)
  NESS
RS
Sun, Oct. 22
9:00P Ice Hazards
(Division 08 KNEZ)
  Crippled Rams
(Division 08 KNEZ)
  NESS
RS
Sun, Oct. 22
9:15P Punishers
(Division 04 Neddow)
  Blades
(Division 04 Neddow)
  Fairview
RS
Sun, Oct. 22
9:30P Privateers
(Division 08 KNEZ)
  Ghosters
(Division 08 KNEZ)
  CHES
RS
Sun, Oct. 22
10:15P Crown Royals
(Division 07 Blondin)
  Hawks
(Division 07 Blondin)
  NESS
RS
Sun, Oct. 22
10:30P G Force
(Division 07 Blondin)
  Dark Knights
(Division 07 Blondin)
  Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Sun, Oct. 22
10:30P Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
  Razorbacks
(Division 11 Patrick)
  Flames Community Arenas
RS
Sun, Oct. 22
10:30P Spartans
(Division 09 Hokanson)
  Crunch
(Division 09 Hokanson)
  NESS
RS
Sun, Oct. 22
10:30P Top Drafts
(Division 12 Nelson)
  Heat
(Division 12 Nelson)
  Thorncliffe
RS
Sun, Oct. 22
10:45P Dekes Of Hazzard
(Division 12 Nelson)
  Honey Badgers
(Division 12 Nelson)
  Fairview
RS
Sun, Oct. 22
10:45P RedRum
(Division 12 Nelson)
  Vipers Too
(Division 12 Nelson)
  WMP
RS
Sun, Oct. 22
11:00P Centennials
(Division 07 Blondin)
  Vipers
(Division 07 Blondin)
  CHES
EX
Mon, Oct. 23
9:45P ##2   Hurricanes
(Beginner - Hepburn)
  NESS
RS
Mon, Oct. 23
10:30P Speedy Brake
(Division 06 Brack)
  Ice Dawgs
(Division 06 Brack)
  Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Mon, Oct. 23
10:30P Troopers
(Division 11 Patrick)
  Kings
(Division 11 Patrick)
  Thorncliffe
RS
Tue, Oct. 24
9:15P Infinity
(00 Women: MALONEY)
  Phoenix
(00 Women: MALONEY)
  NESS
RS
Tue, Oct. 24
9:45P Springbank Cows
(Division 05 Norrish)
  Slashers
(Division 05 Norrish)
  Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 24
10:45P Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
  Razorbacks
(Division 11 Patrick)
  NESS
RS
Wed, Oct. 25
9:00P Norsemen
(Division 12 Nelson)
  Top Drafts
(Division 12 Nelson)
  Bowness Sportsplex
RS
Wed, Oct. 25
10:30P Westside Playas
(Division 11 Patrick)
  Rustlers
(Division 11 Patrick)
  Bowness Sportsplex
RS
Thu, Oct. 26
9:00P Beavers
(Division 05 Norrish)
  Rusty Blades
(Division 05 Norrish)
  NESS
RS
Thu, Oct. 26
9:30P Chiefs
(Division 05 Norrish)
  Flyers
(Division 05 Norrish)
  CHES
RS
Thu, Oct. 26
9:30P Eagles
(Division 05 Norrish)
  Lightning Strike
(Division 05 Norrish)
  NESS
RS
Thu, Oct. 26
10:30P Thrashers
(Division 06 Brack)
  Phantoms
(Division 06 Brack)
  NESS
RS
Thu, Oct. 26
10:30P Pound Town Express
(Division 10 JACKSON)
  Fury
(Division 10 JACKSON)
  Vivo (Formerly Cardel)
RS
Thu, Oct. 26
11:00P Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
  Beast
(Division 10 JACKSON)
  CHES
RS
Thu, Oct. 26
11:00P North Stars
(Division 10 JACKSON)
  Mammoth
(Division 10 JACKSON)
  NESS
RS
Fri, Oct. 27
9:00P Vikings
(Division 09 Hokanson)
  Spartans
(Division 09 Hokanson)
  Bowness Sportsplex
RS
Fri, Oct. 27
9:15P Frozen Snappers
(00 Women: MALONEY)
  Nighthawks
(00 Women: MALONEY)
  ECTA
RS
Fri, Oct. 27
10:00P Dark Knights
(Division 07 Blondin)
  Night Train
(Division 07 Blondin)
  NESS
RS
Fri, Oct. 27
10:30P Blades
(Division 04 Neddow)
  Zoost
(Division 04 Neddow)
  Bowness Sportsplex
RS
Fri, Oct. 27
10:30P Rebels
(Division 06 Brack)
  Pitbulls
(Division 06 Brack)
  Vivo (Formerly Cardel)
RS
Sat, Oct. 28
8:15P Crunch
(Division 09 Hokanson)
  Sabrecats
(Division 09 Hokanson)
  CHES
RS
Sat, Oct. 28
8:30P Royals
(01 Women: Gain)
  MsConduct
(00 Women: MALONEY)
  ECTA
RS
Sat, Oct. 28
9:15P Hawkmen
(Division 09 Hokanson)
  Knights
(Division 09 Hokanson)
  CHES
RS
Sat, Oct. 28
9:45P Centennials
(Division 07 Blondin)
  G Force
(Division 07 Blondin)
  CHES
RS
Sat, Oct. 28
9:45P Heat
(Division 12 Nelson)
  Vipers Too
(Division 12 Nelson)
  Fairview
RS
Sat, Oct. 28
10:00P RedRum
(Division 12 Nelson)
  Honey Badgers
(Division 12 Nelson)
  CROWFOOT YMCA
RS
Sat, Oct. 28
10:00P Norsemen
(Division 12 Nelson)
  Dekes Of Hazzard
(Division 12 Nelson)
  ECTA
RS
Sat, Oct. 28
10:30P Flying Pints
(Division 04 Neddow)
  Puckers
(Division 04 Neddow)
  Huntington Hills
RS
Sat, Oct. 28
10:45P Ice Hazards
(Division 08 KNEZ)
  Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
  CHES
RS
Sat, Oct. 28
11:15P Ghosters
(Division 08 KNEZ)
  Crippled Rams
(Division 08 KNEZ)
  CHES
RS
Sat, Oct. 28
11:15P Bison
(Division 08 KNEZ)
  Privateers
(Division 08 KNEZ)
  Fairview
RS
Sun, Oct. 29
4:45P Ice Dawgs
(Division 06 Brack)
  Thrashers
(Division 06 Brack)
  WMP
RS
Sun, Oct. 29
6:15P Hawks
(Division 07 Blondin)
  Vipers
(Division 07 Blondin)
  WMP
RS
Sun, Oct. 29
7:45P Thunder
(01 Women: Gain)
  Wolverines
(01 Women: Gain)
  WMP
RS
Sun, Oct. 29
9:00P Punishers
(Division 04 Neddow)
  Puckers
(Division 04 Neddow)
  NESS
RS
Sun, Oct. 29
9:15P Night Train
(Division 07 Blondin)
  Crown Royals
(Division 07 Blondin)
  Fairview
RS
Sun, Oct. 29
9:15P Rebels
(Division 06 Brack)
  Speedy Brake
(Division 06 Brack)
  NESS
RS
Sun, Oct. 29
9:30P Phantoms
(Division 06 Brack)
  Pitbulls
(Division 06 Brack)
  CHES
RS
Sun, Oct. 29
10:30P Troopers
(Division 11 Patrick)
  Razorbacks
(Division 11 Patrick)
  Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Sun, Oct. 29
10:30P Infinity
(00 Women: MALONEY)
  Frozen Snappers
(00 Women: MALONEY)
  Flames Community Arenas
RS
Sun, Oct. 29
10:30P Eagles
(Division 05 Norrish)
  Rusty Blades
(Division 05 Norrish)
  NESS
RS
Sun, Oct. 29
10:30P Flyers
(Division 05 Norrish)
  Springbank Cows
(Division 05 Norrish)
  Thorncliffe
RS
Sun, Oct. 29
10:45P Lightning Strike
(Division 05 Norrish)
  Chiefs
(Division 05 Norrish)
  Fairview
RS
Sun, Oct. 29
10:45P Kings
(Division 11 Patrick)
  Westside Playas
(Division 11 Patrick)
  NESS
RS
Sun, Oct. 29
10:45P Beavers
(Division 05 Norrish)
  Slashers
(Division 05 Norrish)
  WMP
RS
Sun, Oct. 29
11:00P Rustlers
(Division 11 Patrick)
  Victorious Sercet
(Division 11 Patrick)
  CHES
EX
Mon, Oct. 30
9:45P ##3   Hurricanes
(Beginner - Hepburn)
  NESS
RS
Mon, Oct. 30
10:30P Fury
(Division 10 JACKSON)
  Mammoth
(Division 10 JACKSON)
  Cardel Rec South (formerly South Fish Creek)
RS
Mon, Oct. 30
10:30P MsConduct
(00 Women: MALONEY)
  Phoenix
(00 Women: MALONEY)
  Thorncliffe
RS
Tue, Oct. 31
7:15P Ghosters
(Division 08 KNEZ)
  Mighty Peking Ducks
(Division 08 KNEZ)
  Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 31
8:45P Vipers
(Division 07 Blondin)
  Centennials
(Division 07 Blondin)
  Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 31
9:15P Wolverines
(01 Women: Gain)
  Thunder
(01 Women: Gain)
  NESS
RS
Tue, Oct. 31
10:15P Heat
(Division 12 Nelson)
  Dekes Of Hazzard
(Division 12 Nelson)
  Brentwood Sportsplex
RS
Tue, Oct. 31
10:45P Stonecutters
(Division 10 JACKSON)
  North Stars
(Division 10 JACKSON)
  NESS

EX = Exhibition Game
RS = Regular Season
PO = Playoffs
PR = Practice
< BACK >
VIDEO PLAYER
MORE VIDEOS »