SUNDAY OCT. 3 at 6:30 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
FIGHTING FLAMIN.
7
SUNDAY OCT. 3 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
4
BOMBERS
3
SUNDAY OCT. 3 at 7:30 PM
Division C.
HAWKS
9
THRASHERS
5
SUNDAY OCT. 3 at 8:00 PM
Division C.
CHIEFS
7
ANGRY DUCKS
6
SUNDAY OCT. 3 at 8:30 PM
Division C.
DRAGONZ
2
BANDITS
6
SUNDAY OCT. 3 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
3
WINGS
4
SUNDAY OCT. 3 at 9:30 PM
Division C.
KINGS
8
PIT BULLS
2
SUNDAY OCT. 3 at 10:00 PM
ASAP EXPRESS Division C.
2
WARRIORS Division C.
6
TUESDAY OCT. 5 at 9:00 PM
Division C.
STAMPEDE
0
ASAP EXPRESS
4
WEDNESDAY OCT. 6 at 9:45 PM
Division C.
THRASHERS
3
DOGS
6
SUNDAY OCT. 10 at 6:30 PM
Division C.
HAWKS
6
SHOCK
4
SUNDAY OCT. 10 at 7:00 PM
ASAP EXPRESS Division C.
1
BANDITS Division C.
9
SUNDAY OCT. 10 at 7:30 PM
Division C.
DOGS
3
THRASHERS
2
SUNDAY OCT. 10 at 8:00 PM
Division C.
WOLFPACK
5
MOOSE
4
SUNDAY OCT. 10 at 8:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
1
PIT BULLS
5
SUNDAY OCT. 10 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
BOMBERS
7
SUNDAY OCT. 10 at 9:30 PM
Division C.
DRAGONZ
5
WARRIORS
2
SUNDAY OCT. 10 at 10:00 PM
Division C.
CHIEFS
4
KINGS
3
TUESDAY OCT. 12 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
3
FIGHTING FLAMIN.
2
WEDNESDAY OCT. 13 at 9:45 PM
Division C.
WINGS
4
THRASHERS
3
SUNDAY OCT. 17 at 6:30 PM
Division C.
KINGS
3
ANGRY DUCKS
3
SUNDAY OCT. 17 at 7:00 PM
Division C.
BANDITS
10
WARRIORS
2
SUNDAY OCT. 17 at 7:30 PM
Division C.
WINGS
4
HAWKS
7
SUNDAY OCT. 17 at 8:00 PM
Division C.
PIT BULLS
2
CHIEFS
3
SUNDAY OCT. 17 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
5
MOTOR CITY FUEL
4
SUNDAY OCT. 17 at 9:00 PM
ASAP EXPRESS Division C.
2
DRAGONZ Division C.
7
SUNDAY OCT. 17 at 9:30 PM
Division C.
SHOCK
7
DOGS
2
SUNDAY OCT. 17 at 10:00 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
7
WOLFPACK
0
TUESDAY OCT. 19 at 9:00 PM
Division C.
BOMBERS
3
MOOSE
4
WEDNESDAY OCT. 20 at 9:45 PM
Division C.
CHIEFS
9
STAMPEDE
10
SUNDAY OCT. 24 at 5:30 PM
Division C.
BOMBERS
4
WOLFPACK
0
SUNDAY OCT. 24 at 7:00 PM
Division C.
HAWKS
9
DOGS
5
SUNDAY OCT. 24 at 7:00 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
3
MOOSE
1
SUNDAY OCT. 24 at 7:30 PM
Division C.
SHOCK
3
THRASHERS
2
SUNDAY OCT. 24 at 8:30 PM
Division C.
WARRIORS
3
DRAGONZ
7
SUNDAY OCT. 24 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
7
PIT BULLS
1
SUNDAY OCT. 24 at 9:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
4
STAMPEDE
6
SUNDAY OCT. 24 at 10:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
5
CHIEFS
4
TUESDAY OCT. 26 at 9:00 PM
Division C.
DOGS
6
WINGS
2
TUESDAY NOV. 2 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
7
HAWKS
3
WEDNESDAY NOV. 3 at 9:45 PM
Division C.
WOLFPACK
4
MOTOR CITY FUEL
6
THURSDAY NOV. 4 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
1
DRAGONZ
0
SUNDAY NOV. 7 at 5:30 PM
Division C.
WINGS
3
SHOCK
0
SUNDAY NOV. 7 at 7:00 PM
Division C.
WARRIORS
4
DRAGONZ
2
SUNDAY NOV. 7 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
2
ASAP EXPRESS
5
SUNDAY NOV. 7 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
4
DOGS
10
SUNDAY NOV. 7 at 8:30 PM
Division C.
STAMPEDE
0
ANGRY DUCKS
4
SUNDAY NOV. 7 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
4
CHIEFS
7
SUNDAY NOV. 7 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
0
FIGHTING FLAMIN.
2
SUNDAY NOV. 7 at 10:00 PM
Division C.
MOOSE
3
BOMBERS
5
TUESDAY NOV. 9 at 9:00 PM
Division C.
BOMBERS
6
WOLFPACK
3
WEDNESDAY NOV. 10 at 9:45 PM
CHIEFS Division C.
2
BANDITS Division C.
11
SUNDAY NOV. 14 at 5:30 PM
Division C.
DRAGONZ
2
BANDITS
7
SUNDAY NOV. 14 at 7:00 PM
Division C.
HAWKS
5
SHOCK
3
SUNDAY NOV. 14 at 7:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
3
KINGS
4
SUNDAY NOV. 14 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
2
WINGS
3
SUNDAY NOV. 14 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
4
WOLFPACK
1
SUNDAY NOV. 14 at 8:30 PM
Division C.
PIT BULLS
5
STAMPEDE
1
SUNDAY NOV. 14 at 9:00 PM
Division C.
BOMBERS
7
MOTOR CITY FUEL
1
SUNDAY NOV. 14 at 10:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
0
CHIEFS
1
TUESDAY NOV. 16 at 9:00 PM
KINGS Division C.
4
WARRIORS Division C.
5
WEDNESDAY NOV. 17 at 9:45 PM
Division C.
SHOCK
2
DOGS
6
SUNDAY NOV. 21 at 5:30 PM
Division C.
STAMPEDE
2
CHIEFS
7
SUNDAY NOV. 21 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
1
KINGS
5
SUNDAY NOV. 21 at 7:00 PM
Division C.
WOLFPACK
1
FIGHTING FLAMIN.
5
SUNDAY NOV. 21 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
2
SHOCK
4
SUNDAY NOV. 21 at 8:30 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
4
ANGRY DUCKS
4
SUNDAY NOV. 21 at 8:30 PM
Division C.
DOGS
4
HAWKS
5
SUNDAY NOV. 21 at 9:00 PM
Division C.
BANDITS
4
WARRIORS
5
SUNDAY NOV. 21 at 10:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
4
MOOSE
6
TUESDAY NOV. 23 at 10:15 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
3
BOMBERS
5
TUESDAY NOV. 30 at 9:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
2
PIT BULLS
1
WEDNESDAY DEC. 1 at 9:45 PM
Division C.
KINGS
7
STAMPEDE
4
SUNDAY DEC. 5 at 5:30 PM
Division C.
WARRIORS
1
DRAGONZ
6
SUNDAY DEC. 5 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
0
FIGHTING FLAMIN.
5
SUNDAY DEC. 5 at 7:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
3
STAMPEDE
2
SUNDAY DEC. 5 at 7:30 PM
Division C.
DOGS
6
WINGS
7
SUNDAY DEC. 5 at 8:30 PM
Division C.
CHIEFS
5
PIT BULLS
0
SUNDAY DEC. 5 at 8:30 PM
Division C.
WOLFPACK
3
BOMBERS
7
SUNDAY DEC. 5 at 9:00 PM
Division C.
THRASHERS
4
HAWKS
8
SUNDAY DEC. 5 at 10:00 PM
Division C.
KINGS
4
ANGRY DUCKS
0
TUESDAY DEC. 7 at 9:00 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
MOTOR CITY FUEL
0
WEDNESDAY DEC. 8 at 9:45 PM
Division C.
DRAGONZ
4
BANDITS
7
SUNDAY DEC. 12 at 5:30 PM
Division C.
WOLFPACK
1
MOOSE
7
SUNDAY DEC. 12 at 7:00 PM
Division C.
BANDITS
9
WARRIORS
4
SUNDAY DEC. 12 at 7:00 PM
Division C.
CHIEFS
1
ASAP EXPRESS
4
SUNDAY DEC. 12 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
1
DOGS
4
SUNDAY DEC. 12 at 8:30 PM
Division C.
BOMBERS
4
MOTOR CITY FUEL
6
SUNDAY DEC. 12 at 8:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
2
PIT BULLS
4
SUNDAY DEC. 12 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
0
WINGS
1
SUNDAY DEC. 12 at 10:00 PM
Division C.
STAMPEDE
7
KINGS
3
TUESDAY DEC. 14 at 9:00 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOOSE
3
WEDNESDAY DEC. 15 at 9:45 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
1
STAMPEDE
6
SUNDAY DEC. 19 at 5:30 PM
Division C.
HAWKS
5
SHOCK
4
SUNDAY DEC. 19 at 7:00 PM
Division C.
BOMBERS
2
FIGHTING FLAMIN.
5
SUNDAY DEC. 19 at 7:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
5
ANGRY DUCKS
3
SUNDAY DEC. 19 at 7:30 PM
Division C.
WINGS
10
THRASHERS
1
SUNDAY DEC. 19 at 8:30 PM
Division C.
WARRIORS
3
DRAGONZ
7
SUNDAY DEC. 19 at 8:30 PM
Division C.
CHIEFS
3
KINGS
3
SUNDAY DEC. 19 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
5
SUNDAY DEC. 19 at 10:00 PM
Division C.
PIT BULLS
7
STAMPEDE
2
TUESDAY DEC. 21 at 9:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
2
PIT BULLS
1
WEDNESDAY DEC. 22 at 9:45 PM
Division C.
WARRIORS
BANDITS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 2 at 5:30 PM
Division C.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
5
SUNDAY JAN. 2 at 7:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
KINGS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 2 at 7:00 PM
Division C.
BANDITS
7
DRAGONZ
6
SUNDAY JAN. 2 at 7:30 PM
Division C.
WINGS
4
HAWKS
0
SUNDAY JAN. 2 at 8:30 PM
Division C.
PIT BULLS
7
STAMPEDE
2
SUNDAY JAN. 2 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
8
BOMBERS
9
SUNDAY JAN. 2 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
DOGS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 2 at 10:00 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
4
WOLFPACK
2
TUESDAY JAN. 4 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
3
MOOSE
4
WEDNESDAY JAN. 5 at 9:45 PM
Division C.
DRAGONZ
WARRIORS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 9 at 5:30 PM
Division C.
WARRIORS
3
BANDITS
6
SUNDAY JAN. 9 at 7:00 PM
Division C.
WOLFPACK
3
MOTOR CITY FUEL
11
SUNDAY JAN. 9 at 7:00 PM
Division C.
KINGS
2
PIT BULLS
9
SUNDAY JAN. 9 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
1
SHOCK
6
SUNDAY JAN. 9 at 8:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
MOOSE
3
SUNDAY JAN. 9 at 8:30 PM
Division C.
CHIEFS
5
STAMPEDE
5
SUNDAY JAN. 9 at 9:00 PM
Division C.
DOGS
6
HAWKS
5
SUNDAY JAN. 9 at 10:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
0
ANGRY DUCKS
5
TUESDAY JAN. 11 at 9:00 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
BOMBERS
9
WEDNESDAY JAN. 12 at 9:45 PM
Division C.
SHOCK
0
WINGS
5
SUNDAY JAN. 16 at 5:30 PM
Division C.
STAMPEDE
3
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY JAN. 16 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
3
ANGRY DUCKS
1
SUNDAY JAN. 16 at 7:00 PM
Division C.
DRAGONZ
2
WARRIORS
6
SUNDAY JAN. 16 at 7:30 PM
Division C.
DOGS
8
THRASHERS
1
SUNDAY JAN. 16 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
8
CHIEFS
3
SUNDAY JAN. 16 at 8:30 PM
Division C.
BOMBERS
3
WOLFPACK
4
SUNDAY JAN. 16 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
0
WINGS
3
SUNDAY JAN. 16 at 10:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
FIGHTING FLAMIN.
5
TUESDAY JAN. 18 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
DOGS
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY JAN. 19 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
6
DRAGONZ
5
SUNDAY JAN. 23 at 5:30 PM
Division C.
WARRIORS
2
BANDITS
3
SUNDAY JAN. 23 at 7:00 PM
Division C.
BOMBERS
MOTOR CITY FUEL
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 23 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
7
KINGS
6
SUNDAY JAN. 23 at 7:30 PM
Division C.
HAWKS
2
SHOCK
1
SUNDAY JAN. 23 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
5
WOLFPACK
2
SUNDAY JAN. 23 at 8:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
CHIEFS
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 23 at 9:00 PM
Division C.
DOGS
4
WINGS
3
SUNDAY JAN. 23 at 10:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
PIT BULLS
Southfield Sports Arena
MONDAY JAN. 24 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #1 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY JAN. 25 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
2
THRASHERS
9
WEDNESDAY JAN. 26 at 9:45 PM
Division C.
WOLFPACK
0
FIGHTING FLAMIN.
7
SUNDAY JAN. 30 at 5:30 PM
Division C.
STAMPEDE
ANGRY DUCKS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 30 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
CHIEFS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 30 at 7:00 PM
Division C.
DRAGONZ
BANDITS
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 30 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
WINGS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 30 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
ASAP EXPRESS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 30 at 8:30 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
MOOSE
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 30 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
SHOCK
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY JAN. 30 at 10:00 PM
Division C.
BOMBERS
FIGHTING FLAMIN.
Southfield Sports Arena
MONDAY JAN. 31 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #2 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 1 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
DOGS
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY FEB. 2 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
WARRIORS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 6 at 5:30 PM
Division C.
WOLFPACK
MOTOR CITY FUEL
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 6 at 7:00 PM
Division C.
DOGS
SHOCK
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 6 at 7:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
KINGS
Southfield Sports Arena
SUNDAY FEB. 6 at 7:30 PM
THRASHERS Division C.
BOMBERS Division C.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 6 at 8:30 PM
Division C.
DRAGONZ
BANDITS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 6 at 8:30 PM
Division C.
CHIEFS
ASAP EXPRESS
Southfield Sports Arena
SUNDAY FEB. 6 at 9:00 PM
HAWKS Division C.
STAMPEDE Division C.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 6 at 10:00 PM
PIT BULLS Division C.
WINGS Division C.
Southfield Sports Arena
MONDAY FEB. 7 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #3 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 8 at 9:00 PM
SHOCK Division C.
FIGHTING FLAMIN. Division C.
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY FEB. 9 at 9:45 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
WOLFPACK
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 15 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
THRASHERS
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY FEB. 16 at 9:45 PM
Division C.
WARRIORS
BANDITS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 20 at 5:30 PM
STAMPEDE Division C.
DOGS Division C.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 20 at 7:00 PM
Division C.
KINGS
PIT BULLS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 20 at 7:00 PM
Division C.
WARRIORS
DRAGONZ
Southfield Sports Arena
SUNDAY FEB. 20 at 7:30 PM
FIGHTING FLAMIN. Division C.
THRASHERS Division C.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 20 at 8:30 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
CHIEFS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 20 at 8:30 PM
BOMBERS Division C.
SHOCK Division C.
Southfield Sports Arena
SUNDAY FEB. 20 at 9:00 PM
ANGRY DUCKS Division C.
HAWKS Division C.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 20 at 10:00 PM
Division C.
WOLFPACK
MOOSE
Southfield Sports Arena
MONDAY FEB. 21 at TBA  
BEG SCHOOL
SESSION #4 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 22 at 9:00 PM
Division C.
BOMBERS
FIGHTING FLAMIN.
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY FEB. 23 at 9:45 PM
Division C.
HAWKS
WINGS
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 27 at 5:30 PM
Division C.
BANDITS
DRAGONZ
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 27 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
FIGHTING FLAMIN.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 27 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
ASAP EXPRESS
Southfield Sports Arena
SUNDAY FEB. 27 at 8:00 PM
Division C.
THRASHERS
SHOCK
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 27 at 8:30 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
WOLFPACK
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 27 at 8:30 PM
DOGS Division C.
PIT BULLS Division C.
Southfield Sports Arena
SUNDAY FEB. 27 at 9:30 PM
WINGS Division C.
ANGRY DUCKS Division C.
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY FEB. 27 at 10:00 PM
Division C.
KINGS
CHIEFS
Southfield Sports Arena
MONDAY FEB. 28 at 9:45 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #5 Beginner
THE DISC @ Dearborn
Detroit

November 14th, 2021
5:30PM

FINAL
Game Sheet

THE DISC @ Dearborn

SCORING
Team 1 2 3 Total
Dragonz DRGN 1 0 1 2
Bandits BAND 0 3 4 7
DETAILS
Team SOG PP PIM
Dragonz DRGN 17 (5-7-5) 0/0 0
Bandits BAND 29 (9-10-10) 0/0 0
SCORING SUMMARY
1ST PERIOD

KF

KF
Kevin Fett
Scott Mussin, Mark Fairall
0:58 DRGN 1, BAND 0
2ND PERIOD

KF

KF
Kevin Filthaut
Tim Mucha, Justin Camilleri
10:42 DRGN 1, BAND 1

TS

TS
Taylor Shand
Unassisted
8:01 DRGN 1, BAND 2

EH

EH
Eli Haas
Unassisted
6:27 DRGN 1, BAND 3
3RD PERIOD

AB

AB
Adrian-Keith Bennett
Unassisted
9:44 DRGN 1, BAND 4

JP

JP
Jamie Placencia
Unassisted
7:07 DRGN 2, BAND 4

TS

TS
Taylor Shand
Adrian-Keith Bennett
5:49 DRGN 2, BAND 5

KF

KF
Kevin Filthaut
Unassisted
1:30 DRGN 2, BAND 6

AB

AB
Adrian-Keith Bennett
Unassisted
1:06 DRGN 2, BAND 7
PENALTY SUMMARY
1ST PERIOD
No Penalties
2ND PERIOD
No Penalties
3RD PERIOD
No Penalties
DRAGONZ SKATERS
# Name G A PTS +/- SH PIM
0 W. Buchanan Walter Buchanan 0 0 0 E 0 0
4 T. Haunert Tim Haunert 0 0 0 E 0 0
17 M. Fairall Mark Fairall 0 1 1 E 0 0
18 J. Placencia Jamie Placencia 1 0 1 E 0 0
20 K. Fett Kevin Fett 1 0 1 E 0 0
24 K. Johnson Ken Johnson 0 0 0 E 0 0
55 D. Lesnau David Lesnau 0 0 0 E 0 0
65 B. Marquez Bryan Marquez 0 0 0 E 0 0
91 S. Mussin Scott Mussin 0 1 1 E 0 0
DRAGONZ GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
31 A. Lage ST L Aaron Lage ST L 29 7 22 .759 45:00 0
BANDITS SKATERS
# Player G A PTS +/- SH PIM
9 J. Camilleri Justin Camilleri 0 1 1 E 0 0
10 D. Rozman David Rozman 0 0 0 E 0 0
13 J. Rake John Rake 0 0 0 E 0 0
22 T. Shand Taylor Shand 2 0 2 E 0 0
52 D. Dapkus David Dapkus 0 0 0 E 0 0
55 A. Bennett Adrian-Keith Bennett 2 1 3 E 0 0
65 K. Valutis Kurt Valutis 0 0 0 E 0 0
73 S. McNulty Sean McNulty 0 0 0 E 0 0
74 J. Haas Jason Haas 0 0 0 E 0 0
77 E. Haas Eli Haas 1 0 1 E 0 0
89 T. Mucha Tim Mucha 0 1 1 E 0 0
96 K. Filthaut Kevin Filthaut 2 0 2 E 0 0
BANDITS GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- M. Paillon ST W Mike Paillon ST W 17 2 15 .882 45:00 0
GAME DETAILS
Attendance: -
Referee: Scott E.
Referee: Mark Handford
Scorekeeper: Tom Ilderton

Printable Version

© 2022, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.

Design, Hosting, Online Registration & Administration Tools By:Powered By:
Sports Administration & Management, Online Registration, Stores, Professional Websites for Amateur Sports Teams, Leagues, Tournaments & Associations

ADMIN LOGIN