WEDNESDAY JAN. 19 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
6
DRAGONZ
5
SUNDAY JAN. 23 at 5:30 PM
Division C.
WARRIORS
2
BANDITS
3
SUNDAY JAN. 23 at 7:00 PM
Division C.
BOMBERS
6
MOTOR CITY FUEL
3
SUNDAY JAN. 23 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
7
KINGS
6
SUNDAY JAN. 23 at 7:30 PM
Division C.
HAWKS
2
SHOCK
1
SUNDAY JAN. 23 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
5
WOLFPACK
2
SUNDAY JAN. 23 at 8:30 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
CHIEFS
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 23 at 9:00 PM
Division C.
DOGS
4
WINGS
3
SUNDAY JAN. 23 at 10:00 PM  
Division C.
ASAP EXPRESS
PIT BULLS
Southfield Sports Arena
MONDAY JAN. 24 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #1 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY JAN. 25 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
2
THRASHERS
9
WEDNESDAY JAN. 26 at 9:45 PM
Division C.
WOLFPACK
0
FIGHTING FLAMIN.
7
SUNDAY JAN. 30 at 5:30 PM
Division C.
STAMPEDE
4
ANGRY DUCKS
3
SUNDAY JAN. 30 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
4
CHIEFS
5
SUNDAY JAN. 30 at 7:00 PM  
Division C.
DRAGONZ
BANDITS
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 30 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
1
WINGS
3
SUNDAY JAN. 30 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
5
ASAP EXPRESS
4
SUNDAY JAN. 30 at 8:30 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
MOOSE
Southfield Sports Arena
SUNDAY JAN. 30 at 9:00 PM
Division C.
HAWKS
3
SHOCK
7
SUNDAY JAN. 30 at 10:00 PM  
Division C.
BOMBERS
FIGHTING FLAMIN.
Southfield Sports Arena
MONDAY JAN. 31 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #2 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 1 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
7
DOGS
3
WEDNESDAY FEB. 2 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
10
WARRIORS
6
SUNDAY FEB. 6 at 5:30 PM
Division C.
WOLFPACK
6
MOTOR CITY FUEL
4
SUNDAY FEB. 6 at 7:00 PM
Division C.
DOGS
0
SHOCK
1
SUNDAY FEB. 6 at 7:00 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
4
KINGS
5
SUNDAY FEB. 6 at 7:30 PM
THRASHERS Division C.
9
BOMBERS Division C.
1
SUNDAY FEB. 6 at 8:30 PM
Division C.
DRAGONZ
4
BANDITS
10
SUNDAY FEB. 6 at 8:30 PM
Division C.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
9
SUNDAY FEB. 6 at 9:00 PM
HAWKS Division C.
3
STAMPEDE Division C.
9
SUNDAY FEB. 6 at 10:00 PM
PIT BULLS Division C.
3
WINGS Division C.
1
MONDAY FEB. 7 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #3 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 8 at 9:00 PM
SHOCK Division C.
7
FIGHTING FLAMIN. Division C.
4
WEDNESDAY FEB. 9 at 9:45 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
2
TUESDAY FEB. 15 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
3
THRASHERS
1
WEDNESDAY FEB. 16 at 9:45 PM
Division C.
WARRIORS
2
BANDITS
8
SUNDAY FEB. 20 at 5:30 PM
STAMPEDE Division C.
2
DOGS Division C.
9
SUNDAY FEB. 20 at 7:00 PM
Division C.
KINGS
8
PIT BULLS
7
SUNDAY FEB. 20 at 7:00 PM
Division C.
WARRIORS
3
DRAGONZ
2
SUNDAY FEB. 20 at 7:30 PM
FIGHTING FLAMIN. Division C.
5
THRASHERS Division C.
8
SUNDAY FEB. 20 at 8:30 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
7
CHIEFS
5
SUNDAY FEB. 20 at 8:30 PM
BOMBERS Division C.
1
SHOCK Division C.
4
SUNDAY FEB. 20 at 9:00 PM
ANGRY DUCKS Division C.
5
HAWKS Division C.
1
SUNDAY FEB. 20 at 10:00 PM
Division C.
WOLFPACK
5
MOOSE
1
MONDAY FEB. 21 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #4 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY FEB. 22 at 9:00 PM
Division C.
BOMBERS
0
FIGHTING FLAMIN.
3
WEDNESDAY FEB. 23 at 9:45 PM
Division C.
HAWKS
0
WINGS
2
SUNDAY FEB. 27 at 5:30 PM
Division C.
BANDITS
9
DRAGONZ
3
SUNDAY FEB. 27 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
SUNDAY FEB. 27 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
2
ASAP EXPRESS
5
SUNDAY FEB. 27 at 8:00 PM
Division C.
THRASHERS
2
SHOCK
2
SUNDAY FEB. 27 at 8:30 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
WOLFPACK
5
SUNDAY FEB. 27 at 8:30 PM
DOGS Division C.
2
PIT BULLS Division C.
2
SUNDAY FEB. 27 at 9:30 PM
WINGS Division C.
7
ANGRY DUCKS Division C.
1
SUNDAY FEB. 27 at 10:00 PM
Division C.
KINGS
7
CHIEFS
3
MONDAY FEB. 28 at 9:45 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #5 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 1 at 9:00 PM
Division C.
MOOSE
5
BOMBERS
6
WEDNESDAY MAR. 2 at 9:45 PM
CHIEFS Division C.
3
WARRIORS Division C.
7
SUNDAY MAR. 6 at 5:30 PM
Division C.
THRASHERS
6
HAWKS
4
SUNDAY MAR. 6 at 7:00 PM
DOGS Division C.
10
ANGRY DUCKS Division C.
2
SUNDAY MAR. 6 at 7:00 PM
Division C.
WARRIORS
0
BANDITS
6
SUNDAY MAR. 6 at 8:00 PM
Division C.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY MAR. 6 at 8:30 PM
STAMPEDE Division C.
4
WINGS Division C.
1
SUNDAY MAR. 6 at 8:30 PM
Division C.
WOLFPACK
1
MOOSE
4
SUNDAY MAR. 6 at 9:30 PM
Division C.
CHIEFS
9
KINGS
3
SUNDAY MAR. 6 at 10:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
1
BOMBERS
7
MONDAY MAR. 7 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #6 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 8 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
2
DOGS
5
WEDNESDAY MAR. 9 at 9:45 PM
Division C.
DRAGONZ
8
BANDITS
6
SUNDAY MAR. 13 at 5:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
BOMBERS
2
SUNDAY MAR. 13 at 7:00 PM
Division C.
MOOSE
7
MOTOR CITY FUEL
2
SUNDAY MAR. 13 at 7:00 PM
PIT BULLS Division C.
2
HAWKS Division C.
1
SUNDAY MAR. 13 at 7:30 PM
Division C.
SHOCK
6
THRASHERS
0
SUNDAY MAR. 13 at 8:30 PM
Division C.
WARRIORS
4
DRAGONZ
2
SUNDAY MAR. 13 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
2
ASAP EXPRESS
3
SUNDAY MAR. 13 at 9:00 PM
WINGS Division C.
4
ANGRY DUCKS Division C.
2
SUNDAY MAR. 13 at 10:00 PM
Division C.
CHIEFS
4
STAMPEDE
1
MONDAY MAR. 14 at 9:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #7 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 15 at 9:00 PM
Division C.
THRASHERS
7
HAWKS
6
WEDNESDAY MAR. 16 at 9:45 PM
Division C.
BANDITS
9
WARRIORS
6
SUNDAY MAR. 20 at 5:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
6
KINGS
1
SUNDAY MAR. 20 at 7:00 PM
Division C.
PIT BULLS
2
STAMPEDE
3
SUNDAY MAR. 20 at 7:00 PM
Division C.
DRAGONZ
0
BANDITS
12
SUNDAY MAR. 20 at 7:30 PM
Division C.
SHOCK
3
DOGS
5
SUNDAY MAR. 20 at 8:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
3
WOLFPACK
1
SUNDAY MAR. 20 at 8:30 PM  
BEG SCHOOL
SESSION #8 Beginner
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY MAR. 20 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
2
HAWKS
1
SUNDAY MAR. 20 at 10:00 PM
Division C.
MOOSE
5
BOMBERS
3
MONDAY MAR. 21 at 8:00 PM
Division C.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
6
TUESDAY MAR. 22 at 9:00 PM
Division C.
WARRIORS
2
DRAGONZ
8
WEDNESDAY MAR. 23 at 9:45 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
0
PIT BULLS
1
SUNDAY MAR. 27 at 5:30 PM
Division C.
BANDITS
7
WARRIORS
3
SUNDAY MAR. 27 at 7:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
1
FIGHTING FLAMIN.
11
SUNDAY MAR. 27 at 7:30 PM
Division C.
THRASHERS
4
SHOCK
1
SUNDAY MAR. 27 at 8:30 PM
Division C.
WOLFPACK
4
BOMBERS
7
SUNDAY MAR. 27 at 9:00 PM
Division C.
DOGS
6
HAWKS
5
SUNDAY MAR. 27 at 10:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
3
ANGRY DUCKS
6
MONDAY MAR. 28 at 8:00 PM  
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #9
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR. 29 at 9:00 PM
Division C.
MOOSE
2
MOTOR CITY FUEL
4
WEDNESDAY MAR. 30 at 9:00 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
3
STAMPEDE
5
THURSDAY MAR. 31 at 8:00 PM
Division C.
KINGS
4
PIT BULLS
6
THURSDAY MAR. 31 at 9:30 PM
Division C.
STAMPEDE
3
CHIEFS
7
SUNDAY APR. 3 at 3:00 PM
Division C.
DRAGONZ
7
WARRIORS
4
SUNDAY APR. 3 at 4:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOOSE
2
SUNDAY APR. 3 at 5:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
3
PIT BULLS
4
SUNDAY APR. 3 at 7:00 PM
Division C.
STAMPEDE
4
ASAP EXPRESS
4
SUNDAY APR. 3 at 7:30 PM
Division C.
DOGS
4
THRASHERS
1
SUNDAY APR. 3 at 8:30 PM
Division C.
KINGS
4
CHIEFS
8
SUNDAY APR. 3 at 9:00 PM
Division C.
SHOCK
5
WINGS
7
SUNDAY APR. 3 at 10:00 PM
Division C.
WOLFPACK
0
MOTOR CITY FUEL
1
MONDAY APR. 4 at 8:00 PM  
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY APR. 5 at 9:00 PM
Division C.
BANDITS
11
DRAGONZ
2
WEDNESDAY APR. 6 at 9:00 PM  
Division C.
STAMPEDE
2
KINGS
6
SUNDAY APR. 10 at 5:30 PM
Beginner
PANTHERS
2
SAMURAI
2
SUNDAY APR. 10 at 7:00 PM
Division C.
BOMBERS
7
MOTOR CITY FUEL
3
SUNDAY APR. 10 at 7:30 PM
Division C.
HAWKS
4
THRASHERS
6
SUNDAY APR. 10 at 8:30 PM
Division C.
MOOSE
3
WOLFPACK
1
SUNDAY APR. 10 at 9:00 PM
Division C.
WINGS
4
DOGS
2
SUNDAY APR. 10 at 10:00 PM
Division C.
ASAP EXPRESS
2
PIT BULLS
2
MONDAY APR. 11 at 9:00 PM
Division C.
DRAGONZ
7
BANDITS
4
TUESDAY APR. 12 at 9:00 PM
Division C.
MOTOR CITY FUEL
1
MOOSE
3
WEDNESDAY APR. 13 at 9:00 PM  
Division C.
BOMBERS
3
FIGHTING FLAMIN.
2
THURSDAY APR. 14 at 8:30 PM
Division C.
ANGRY DUCKS
6
CHIEFS
3
THURSDAY APR. 14 at 10:00 PM  
Division C.
DRAGONZ
8
WARRIORS
4
MONDAY APR. 18 at 9:30 PM  
Division C.
THRASHERS
4
HAWKS
7
TUESDAY APR. 19 at 9:00 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
5
DOGS
1
WEDNESDAY APR. 20 at 8:30 PM  
Division C.
BOMBERS
3
MOOSE
4
WEDNESDAY APR. 20 at 10:00 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
2
THURSDAY APR. 21 at 8:30 PM  
Division C.
CHIEFS
1
KINGS
4
THURSDAY APR. 21 at 10:00 PM  
Division C.
STAMPEDE
1
PIT BULLS
6
SUNDAY APR. 24 at 5:30 PM  
Division C.
DRAGONZ
4
BANDITS
9
SUNDAY APR. 24 at 7:00 PM  
Division C.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY APR. 24 at 8:30 PM  
Division C.
STAMPEDE
8
CHIEFS
5
SUNDAY APR. 24 at 10:00 PM  
Division C.
ANGRY DUCKS
4
WINGS
3
MONDAY APR. 25 at 8:00 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
FIGHTING FLAMIN.
7
MONDAY APR. 25 at 9:30 PM  
Division C.
WOLFPACK
2
BOMBERS
4
MONDAY APR. 25 at 9:30 PM
Beginner
SAMURAI
4
PANTHERS
4
TUESDAY APR. 26 at 9:30 PM  
Division C.
HAWKS
2
SHOCK
7
WEDNESDAY APR. 27 at 10:00 PM  
Division C.
MOTOR CITY FUEL
2
BOMBERS
7
THURSDAY APR. 28 at 8:00 PM  
Division C.
MOOSE
2
FIGHTING FLAMIN.
6
THURSDAY APR. 28 at 8:30 PM  
Division C.
KINGS
3
ASAP EXPRESS
4
THURSDAY APR. 28 at 10:00 PM  
Division C.
PIT BULLS
5
STAMPEDE
3
SUNDAY MAY. 1 at 5:30 PM  
Division C.
WARRIORS
1
DRAGONZ
5
SUNDAY MAY. 1 at 6:30 PM  
Division C.
PIT BULLS
4
KINGS
2
SUNDAY MAY. 1 at 7:00 PM  
Division C.
DOGS
4
WINGS
3
SUNDAY MAY. 1 at 8:00 PM
WOLFPACK Division C.
9
SAMURAI Beginner
2
SUNDAY MAY. 1 at 8:30 PM  
Division C.
THRASHERS
7
HAWKS
3
SUNDAY MAY. 1 at 9:30 PM
PANTHERS Beginner
1
FUEL Division C.
11
MONDAY MAY. 2 at 9:30 PM  
Division C.
BOMBERS
0
MOOSE
1
TUESDAY MAY. 3 at 9:30 PM  
Division C.
THRASHERS
0
SHOCK
1
WEDNESDAY MAY. 4 at 8:00 PM  
Division C.
DOGS
5
ANGRY DUCKS
7
WEDNESDAY MAY. 4 at 9:30 PM  
Division C.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
THURSDAY MAY. 5 at 8:00 PM  
Division C.
DRAGONZ
1
BANDITS
6
THURSDAY MAY. 5 at 9:30 PM  
Division C.
PIT BULLS
5
ASAP EXPRESS
1
MONDAY MAY. 9 at 9:00 PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY MAY. 11 at 7:30 PM
Division C.
FIGHTING FLAMIN.
6
MOOSE
1
WEDNESDAY MAY. 11 at 9:00 PM  
Division C.
ASAP EXPRESS
1
PIT BULLS
5
MONDAY MAY. 16 at 8:30 PM
WOLFPACK
8
PANTHERS Beginner
1
MONDAY MAY. 16 at 10:00 PM
FUEL
SAMURAI Beginner
THE DISC @ Dearborn
Detroit

January 16th, 2022
5:30PM

FINAL
Game Sheet

THE DISC @ Dearborn

SCORING
Team 1 2 3 Total
Stampede STMP 1 0 2 3
ASAP Express ASAP 2 2 3 7
DETAILS
Team SOG PP PIM
Stampede STMP 27 (9-9-9) 0/0 0
ASAP Express ASAP 34 (11-11-12) 0/0 0
SCORING SUMMARY
1ST PERIOD

GD

GD
Gregory Dani
Steve Wallag
9:26 STMP 1, ASAP 0

MR

MR
Michael Rates
Unassisted
5:35 STMP 1, ASAP 1

SF

SF
Shane Farley
Unassisted
2:03 STMP 1, ASAP 2
2ND PERIOD

RI

RI
Robby Ilich
Kyle Sayyae, John Cummings III
11:15 STMP 1, ASAP 3

MR

MR
Michael Rates
Shane Farley
1:47 STMP 1, ASAP 4
3RD PERIOD

GD

GD
Gregory Dani
Unassisted
13:32 STMP 2, ASAP 4

EB

EB
Erik Balogh
Shane Farley
10:18 STMP 2, ASAP 5

JC

JC
John Cummings III
Kyle Sayyae
5:37 STMP 2, ASAP 6

KS

KS
Kyle Sayyae
Garrett Zenk, Robby Ilich
0:58 STMP 2, ASAP 7

GD

GD
Gregory Dani
Tom Wray, Kenneth Dani
0:22 STMP 3, ASAP 7
PENALTY SUMMARY
1ST PERIOD
No Penalties
2ND PERIOD
No Penalties
3RD PERIOD
No Penalties
STAMPEDE SKATERS
# Name G A PTS +/- SH PIM
5 A. Jacinto Andrew Jacinto 0 0 0 E 0 0
8 K. Walsh Kevin Walsh 0 0 0 E 0 0
11 D. Stys David Stys 0 0 0 E 0 0
14 G. Dani Gregory Dani 3 0 3 E 0 0
15 J. Keller Jason Keller 0 0 0 E 0 0
16 S. Berner Steve Berner 0 0 0 E 0 0
24 S. Wallag Steve Wallag 0 1 1 E 0 0
44 T. Wray Tom Wray 0 1 1 E 0 0
53 K. Dani Kenneth Dani 0 1 1 E 0 0
STAMPEDE GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- K. Elkins ST L Keven Elkins ST L 34 7 27 .794 45:00 0
ASAP EXPRESS SKATERS
# Player G A PTS +/- SH PIM
3 J. Cummings John Cummings 0 0 0 E 0 0
4 C. Wrigley Chris Wrigley 0 0 0 E 0 0
6 J. Farley J. Farley 0 0 0 E 0 0
7 E. Balogh Erik Balogh 1 0 1 E 0 0
9 S. Farley Shane Farley 1 2 3 E 0 0
12 C. Bourdganis Christopher Bourdganis 0 0 0 E 0 0
19 J. Cummings III John Cummings III 1 1 2 E 0 0
20 R. Ilich Robby Ilich 1 1 2 E 0 0
24 M. Knedgen Matt Knedgen 0 0 0 E 0 0
35 K. Sayyae Kyle Sayyae 1 2 3 E 0 0
55 M. Rates Michael Rates 2 0 2 E 0 0
88 G. Zenk Garrett Zenk 0 1 1 E 0 0
ASAP EXPRESS GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
39 J. Przydzial ST W Justin Przydzial ST W 27 3 24 .889 45:00 0
GAME DETAILS
Attendance: -
Referee: Bill Ruch
Referee: Joe Wach
Scorekeeper: Tom Ilderton

Printable Version

© 2022, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.

Design, Hosting, Online Registration & Administration Tools By:Powered By:
Sports Administration & Management, Online Registration, Stores, Professional Websites for Amateur Sports Teams, Leagues, Tournaments & Associations

ADMIN LOGIN