SUNDAY FEB 27 at 5:30PM
Division.
BANDITS
9
DRAGONZ
3
SUNDAY FEB 27 at 7:00PM
Division.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
SUNDAY FEB 27 at 7:00PM
Division.
STAMPEDE
2
ASAP EXPRESS
5
SUNDAY FEB 27 at 8:00PM
Division.
THRASHERS
2
SHOCK
2
SUNDAY FEB 27 at 8:30PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
2
WOLFPACK
5
SUNDAY FEB 27 at 8:30PM
DOGS Division C.
2
PIT BULLS Division C.
2
SUNDAY FEB 27 at 9:30PM
WINGS Division C.
7
ANGRY DUCKS Division C.
1
SUNDAY FEB 27 at 10:00PM
Division.
KINGS
7
CHIEFS
3
MONDAY FEB 28 at 9:45PM  
BEG SCHOOL
SESSION #5 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR 1 at 9:00PM
Division.
MOOSE
5
BOMBERS
6
WEDNESDAY MAR 2 at 9:45PM
CHIEFS Division C.
3
WARRIORS Division C.
7
SUNDAY MAR 6 at 5:30PM
Division.
THRASHERS
6
HAWKS
4
SUNDAY MAR 6 at 7:00PM
DOGS Division C.
10
ANGRY DUCKS Division C.
2
SUNDAY MAR 6 at 7:00PM
Division.
WARRIORS
0
BANDITS
6
SUNDAY MAR 6 at 8:00PM
Division.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY MAR 6 at 8:30PM
STAMPEDE Division C.
4
WINGS Division C.
1
SUNDAY MAR 6 at 8:30PM
Division.
WOLFPACK
1
MOOSE
4
SUNDAY MAR 6 at 9:30PM
Division.
CHIEFS
9
KINGS
3
SUNDAY MAR 6 at 10:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
1
BOMBERS
7
MONDAY MAR 7 at 9:30PM  
BEG SCHOOL
SESSION #6 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR 8 at 9:00PM
Division.
SHOCK
2
DOGS
5
WEDNESDAY MAR 9 at 9:45PM
Division.
DRAGONZ
8
BANDITS
6
SUNDAY MAR 13 at 5:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
6
BOMBERS
2
SUNDAY MAR 13 at 7:00PM
Division.
MOOSE
7
MOTOR CITY FUEL
2
SUNDAY MAR 13 at 7:00PM
PIT BULLS Division C.
2
HAWKS Division C.
1
SUNDAY MAR 13 at 7:30PM
Division.
SHOCK
6
THRASHERS
0
SUNDAY MAR 13 at 8:30PM
Division.
WARRIORS
4
DRAGONZ
2
SUNDAY MAR 13 at 8:30PM
Division.
KINGS
2
ASAP EXPRESS
3
SUNDAY MAR 13 at 9:00PM
WINGS Division C.
4
ANGRY DUCKS Division C.
2
SUNDAY MAR 13 at 10:00PM
Division.
CHIEFS
4
STAMPEDE
1
MONDAY MAR 14 at 9:30PM  
BEG SCHOOL
SESSION #7 Beginner
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR 15 at 9:00PM
Division.
THRASHERS
7
HAWKS
6
WEDNESDAY MAR 16 at 9:45PM
Division.
BANDITS
9
WARRIORS
6
SUNDAY MAR 20 at 5:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
6
KINGS
1
SUNDAY MAR 20 at 7:00PM
Division.
PIT BULLS
2
STAMPEDE
3
SUNDAY MAR 20 at 7:00PM
Division.
DRAGONZ
0
BANDITS
12
SUNDAY MAR 20 at 7:30PM
Division.
SHOCK
3
DOGS
5
SUNDAY MAR 20 at 8:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
3
WOLFPACK
1
SUNDAY MAR 20 at 8:30PM  
BEG SCHOOL
SESSION #8 Beginner
THE DISC @ Dearborn
SUNDAY MAR 20 at 9:00PM
Division.
WINGS
2
HAWKS
1
SUNDAY MAR 20 at 10:00PM
Division.
MOOSE
5
BOMBERS
3
MONDAY MAR 21 at 8:00PM
Division.
CHIEFS
3
ASAP EXPRESS
6
TUESDAY MAR 22 at 9:00PM
Division.
WARRIORS
2
DRAGONZ
8
WEDNESDAY MAR 23 at 9:45PM
Division.
ASAP EXPRESS
0
PIT BULLS
1
SUNDAY MAR 27 at 5:30PM
Division.
BANDITS
7
WARRIORS
3
SUNDAY MAR 27 at 7:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
1
FIGHTING FLAMIN.
11
SUNDAY MAR 27 at 7:30PM
Division.
THRASHERS
4
SHOCK
1
SUNDAY MAR 27 at 8:30PM
Division.
WOLFPACK
4
BOMBERS
7
SUNDAY MAR 27 at 9:00PM
Division.
DOGS
6
HAWKS
5
SUNDAY MAR 27 at 10:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
3
ANGRY DUCKS
6
MONDAY MAR 28 at 8:00PM  
Beginner
BEG SCHOOL
SESSION #9
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY MAR 29 at 9:00PM
Division.
MOOSE
2
MOTOR CITY FUEL
4
WEDNESDAY MAR 30 at 9:00PM  
Division.
ANGRY DUCKS
3
STAMPEDE
5
THURSDAY MAR 31 at 8:00PM
Division.
KINGS
4
PIT BULLS
6
THURSDAY MAR 31 at 9:30PM
Division.
STAMPEDE
3
CHIEFS
7
SUNDAY APR 3 at 3:00PM
Division.
DRAGONZ
7
WARRIORS
4
SUNDAY APR 3 at 4:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
2
MOOSE
2
SUNDAY APR 3 at 5:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
3
PIT BULLS
4
SUNDAY APR 3 at 7:00PM
Division.
STAMPEDE
4
ASAP EXPRESS
4
SUNDAY APR 3 at 7:30PM
Division.
DOGS
4
THRASHERS
1
SUNDAY APR 3 at 8:30PM
Division.
KINGS
4
CHIEFS
8
SUNDAY APR 3 at 9:00PM
Division.
SHOCK
5
WINGS
7
SUNDAY APR 3 at 10:00PM
Division.
WOLFPACK
0
MOTOR CITY FUEL
1
MONDAY APR 4 at 8:00PM  
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
TUESDAY APR 5 at 9:00PM
Division.
BANDITS
11
DRAGONZ
2
WEDNESDAY APR 6 at 9:00PM  
Division.
STAMPEDE
2
KINGS
6
SUNDAY APR 10 at 5:30PM
Beginner
PANTHERS
2
SAMURAI
2
SUNDAY APR 10 at 7:00PM
Division.
BOMBERS
7
MOTOR CITY FUEL
3
SUNDAY APR 10 at 7:30PM
Division.
HAWKS
4
THRASHERS
6
SUNDAY APR 10 at 8:30PM
Division.
MOOSE
3
WOLFPACK
1
SUNDAY APR 10 at 9:00PM
Division.
WINGS
4
DOGS
2
SUNDAY APR 10 at 10:00PM
Division.
ASAP EXPRESS
2
PIT BULLS
2
MONDAY APR 11 at 9:00PM
Division.
DRAGONZ
7
BANDITS
4
TUESDAY APR 12 at 9:00PM
Division.
MOTOR CITY FUEL
1
MOOSE
3
WEDNESDAY APR 13 at 9:00PM  
Division.
BOMBERS
3
FIGHTING FLAMIN.
2
THURSDAY APR 14 at 8:30PM
Division.
ANGRY DUCKS
6
CHIEFS
3
THURSDAY APR 14 at 10:00PM  
Division.
DRAGONZ
8
WARRIORS
4
MONDAY APR 18 at 9:30PM  
Division.
THRASHERS
4
HAWKS
7
TUESDAY APR 19 at 9:00PM  
Division.
ANGRY DUCKS
5
DOGS
1
WEDNESDAY APR 20 at 8:30PM  
Division.
BOMBERS
3
MOOSE
3
WEDNESDAY APR 20 at 10:00PM  
Division.
MOTOR CITY FUEL
4
WOLFPACK
2
THURSDAY APR 21 at 8:30PM  
Division.
CHIEFS
1
KINGS
4
THURSDAY APR 21 at 10:00PM  
Division.
STAMPEDE
1
PIT BULLS
6
SUNDAY APR 24 at 5:30PM  
Division.
DRAGONZ
4
BANDITS
9
SUNDAY APR 24 at 7:00PM  
Division.
PIT BULLS
4
ASAP EXPRESS
7
SUNDAY APR 24 at 8:30PM  
Division.
STAMPEDE
8
CHIEFS
5
SUNDAY APR 24 at 10:00PM  
Division.
ANGRY DUCKS
4
WINGS
3
MONDAY APR 25 at 8:00PM  
Division.
MOTOR CITY FUEL
2
FIGHTING FLAMIN.
7
MONDAY APR 25 at 9:30PM  
Division.
WOLFPACK
2
BOMBERS
4
MONDAY APR 25 at 9:30PM
Beginner
SAMURAI
4
PANTHERS
4
TUESDAY APR 26 at 9:30PM  
Division.
HAWKS
2
SHOCK
7
WEDNESDAY APR 27 at 10:00PM  
Division.
MOTOR CITY FUEL
2
BOMBERS
7
THURSDAY APR 28 at 8:00PM  
Division.
MOOSE
2
FIGHTING FLAMIN.
6
THURSDAY APR 28 at 8:30PM  
Division.
KINGS
3
ASAP EXPRESS
4
THURSDAY APR 28 at 10:00PM  
Division.
PIT BULLS
5
STAMPEDE
3
SUNDAY MAY 1 at 5:30PM  
Division.
WARRIORS
1
DRAGONZ
5
SUNDAY MAY 1 at 6:30PM  
Division.
PIT BULLS
4
KINGS
2
SUNDAY MAY 1 at 7:00PM  
Division.
DOGS
4
WINGS
3
SUNDAY MAY 1 at 8:00PM
WOLFPACK Division C.
9
SAMURAI Beginner
2
SUNDAY MAY 1 at 8:30PM  
Division.
THRASHERS
7
HAWKS
3
SUNDAY MAY 1 at 9:30PM
PANTHERS Beginner
1
FUEL Division C.
11
MONDAY MAY 2 at 9:30PM  
Division.
BOMBERS
0
MOOSE
1
TUESDAY MAY 3 at 9:30PM  
Division.
THRASHERS
0
SHOCK
1
WEDNESDAY MAY 4 at 8:00PM  
Division.
DOGS
5
ANGRY DUCKS
7
WEDNESDAY MAY 4 at 9:30PM  
Division.
MOOSE
4
FIGHTING FLAMIN.
1
THURSDAY MAY 5 at 8:00PM  
Division.
DRAGONZ
1
BANDITS
6
THURSDAY MAY 5 at 9:30PM  
Division.
PIT BULLS
5
ASAP EXPRESS
1
MONDAY MAY 9 at 9:00PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn
WEDNESDAY MAY 11 at 7:30PM
Division.
FIGHTING FLAMIN.
6
MOOSE
1
WEDNESDAY MAY 11 at 9:00PM  
Division.
ASAP EXPRESS
1
PIT BULLS
5
MONDAY MAY 16 at 8:30PM
WOLFPACK
8
PANTHERS Beginner
1
MONDAY MAY 16 at 10:00PM
FUEL
SAMURAI Beginner
THE DISC @ Dearborn
THURSDAY MAY 26 at 7:30PM
Beginner
SAMURAI
PANTHERS
THE DISC @ Dearborn (-)
Detroit

April 3rd, 2022
7:00PM

FINAL /OT
Game Sheet

THE DISC @ Dearborn

SCORING
Team 1 2 3 OT1 Total
Stampede STMP 1 2 1 0 4
ASAP Express ASAP 2 2 0 0 4
DETAILS
Team SOG PP PIM
Stampede STMP 41 (11-12-14-4) 1/1 2
ASAP Express ASAP 41 (10-16-11-4) 0/1 2
SCORING SUMMARY
1ST PERIOD
Andrew Mussen
Bobby Orf
7:19 STMP 1, ASAP 0
Christopher Bourdganis
John Cummings
4:41 STMP 1, ASAP 1
Kyle Sayyae
Robby Ilich, Garrett Zenk
0:01 STMP 1, ASAP 2
2ND PERIOD
Kyle Sayyae
Chris Wrigley, Robby Ilich
6:59 STMP 1, ASAP 3
Kyle Sayyae
Garrett Zenk
5:18 STMP 1, ASAP 4
Andrew Mussen
Jeff Hancock
PPG 2:35 STMP 2, ASAP 4
Bobby Orf
Gregory Dani, Jason Keller
0:29 STMP 3, ASAP 4
3RD PERIOD
Bobby Orf
Andrew Jacinto
12:31 STMP 4, ASAP 4
PENALTY SUMMARY
1ST PERIOD
No Penalties
2ND PERIOD
Kyle Sayyae
ASAP Express ASAP
Tripping 2 MinutesMins. 3:38
3RD PERIOD
Andrew Mussen
Stampede STMP
Body Checking 2 MinutesMins. 0:01
STAMPEDE SKATERS
# Name G A PTS +/- SH PIM
3 S. Dani Steve Dani 0 0 0 E 0 0
4 J. Hancock Jeff Hancock 0 1 1 E 0 0
5 A. Jacinto Andrew Jacinto 0 1 1 E 0 0
8 K. Walsh Kevin Walsh 0 0 0 E 0 0
9 J. Collins Jonathan Collins 0 0 0 E 0 0
11 D. Stys David Stys 0 0 0 E 0 0
14 G. Dani Gregory Dani 0 1 1 E 0 0
15 J. Keller Jason Keller 0 1 1 E 0 0
16 S. Berner Steve Berner 0 0 0 E 0 0
19 A. Mussen Andrew Mussen 2 0 2 E 0 2
20 B. Orf Bobby Orf 2 1 3 E 0 0
44 T. Wray Tom Wray 0 0 0 E 0 0
53 K. Dani Kenneth Dani 0 0 0 E 0 0
91 R. Gurchak Richard Gurchak 0 0 0 E 0 0
STAMPEDE GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
- K. Elkins ST T Keven Elkins ST T 41 4 37 .902 50:00 0
ASAP EXPRESS SKATERS
# Player G A PTS +/- SH PIM
3 J. Cummings John Cummings 0 1 1 E 0 0
4 C. Wrigley Chris Wrigley 0 1 1 E 0 0
6 J. Farley J. Farley 0 0 0 E 0 0
12 C. Bourdganis Christopher Bourdganis 1 0 1 E 0 0
20 R. Ilich Robby Ilich 0 2 2 E 0 0
35 K. Sayyae Kyle Sayyae 3 0 3 E 0 2
39 B. Sauve Bryan Sauve 0 0 0 E 0 0
88 G. Zenk Garrett Zenk 0 2 2 E 0 0
ASAP EXPRESS GOALIES
# Name SA GA SVS SV% MP PIM
39 J. Przydzial ST T Justin Przydzial ST T 41 4 37 .902 50:00 0
GAME DETAILS
Attendance: -
Referee: John Bajis
Referee: Joe Wach
Scorekeeper: Aric Stern

Printable Version

© 2022, HOCKEY NORTH AMERICA. ALL RIGHTS RESERVED.

Design, Hosting, Online Registration & Administration Tools By:Powered By:
Sports Administration & Management, Online Registration, Stores, Professional Websites for Amateur Sports Teams, Leagues, Tournaments & Associations

ADMIN LOGIN